Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Apie mus / Prekių pirkimas / Prekių grąžinimas *

Prekių grąžinimas *

Jei prekė nebuvo brokuota, tačiau jums nepatiko prekės išvaizda, ar dėl kitokių motyvų nusprendėte ją grąžinti, prekę galima grąžinti atsiimant pinigus jei prekė atitiks toliau išvardintus požymius:

Prekės išvaizda turi išlikti kaip naujos: nesimatyti pirštų antspaudų, prietaisais neturi būti naudotas ilgiau nei 1h, laidai turi išlikti suvynioti taip, kokie jie buvo sukomplektuoti. Prekės pakuotė turi išlikti nepažeista, su galimybe panaudoti ją ir supakuoti prekę kaip naują.

Apie savo ketinimą grąžinti prekę, ir jos grąžinimą įvykdykite ne vėliau kaip per 7 dienas po prekės įsigijimo. Taip pat informuokite ar prekė buvo naudota ilgesnį laiką, ar įgijos išorinius pažeidimus iš anksto, kad galėtume numatyti jums grąžinimo sumą. Mes su jumis susisieksime, kad suderintume kurjerio atvykimo laiką.

Pinigai už prekes bus grąžinti tada, kai mes gausime nenaudotą prekę nepažeistoje pakuotėje. Jei prekė, ar pakuotė buvo pažeista, bus kompensuojama ne visa suma už prekes.

Pirkėjas visada kompensuoja vežėjo paslaugas. Papildomai imamas prekės grąžinimo mokestis dėl kurio sutarsime prieš priimdami prekę, kiekvienu atveju individualiai.

* Prekės grąžinimo sąlygas reglamentuoja LR Civilinio kodekso 6.366-6.367 straipsniai.

Dėl daiktų pirkimo naudojant ryšio priemones. 6.367 str. nustatyta, kad pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias dienas nuo daikto pristatymo dienos. Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise, jei daiktas nebuvo sugadintas ar jo išvaizda iš esmės nepasikeitė.