Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Prekyba kompiuteriais

Įsigykite kompiuterinę techniką bei programinę įrangą

Kompiuterius galite įsigyti naujoje parduotuvėje www.tinklas.eu

Asmeniškai Jums parinksime geriausią nešiojamąjį, planšetinį ar stacionarų kompiuterį ir kitą darbui reikalingą įrangą bei įdiegsime programas pagal jūsų poreikius ir galimybes.

Gausite visiškai paruoštą naudojimui kompiuterį su įdiegta operacine sistema ir daugiau nei 100 programų skirtų darbui ir pramogoms - nusipirkite visas Jums reikalingas funkcijas atliekantį ir iškart veikiantį daiktą, kaip pirkdami televizorių ar fotoaparatą!

Galėsite laisvai ir saugiai naršyti internete (yra apsauga nuo virusų), naudotis el. paštu, rašyti dokumentus bei laiškus, žiūrėti visų populiarių formatų filmus ir klausytis muzikos, peržiūrinėti ir tvarkyti nuotraukas, pramogauti ir žaisti žaidimus.

Jei pageidausite naudotis „Draugišku internetu“, mes įdėsime apsaugą nuo nepageidaujamų interneto svetainių (pornografijos, smurto, kvaišalų reklamos bei kito nepageidaujamo turinio) - tegu jūsų vaikai bus apsaugoti!

Įsigykite kompiuterį geriausiai atitinkantį jūsų poreikius už optimalią kainą www.tinklas.eu !

Nešiojami bei internetiniai kompiuteriai

Įsigykite namams bei verslui skirtus geriausių gamintojų - Dell, Asus, Apple, Acer, Toshiba, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu, Siemens, MSI, Sony VAIO nešiojamuosius bei internetinius (netbook) kompiuterius su įdiegta saugia Ubuntu/Baltix Linux operacine sistema ir kita šiuolaikine programine įranga už optimaliausią kainą! Nešiojamų kompiuterių kainos - nuo 190€!

Mes parduodame naudojimui Lietuvoje bei kitose Europos šalyse pritaikytus kompiuterius. Pagrindinės programos yra išverstos į lietuvių, anglų, rusų ir kitas Europos kalbas.

Planšetiniai kompiuteriai (Tablet PC)

Norite nedidelio, lengvo ir paprasto naudoti kompiuterio internetui, knygų skaitymui bei dokumentų, nuotraukų, filmų peržiūrai ar žaidimams? O gal jums reikia GPS navigacijos, kurią galėtumėte naudoti ne tik automobilyje?
Girdėjote apie planšetinius kompiuterius (iPAD, Internet Tablet PC, ePad), tačiau nežinote ar šie kompiuteriai bus jums naudingi? Susisiekite su mumis ir pasiklauskite - mes jums patarsime ar jums jau laikas pirkti planšetinį kompiuterį ar geriau įprastą nešiojamą ar netbook'ą. Prekiaujame garsiausių pasaulinių gamintojų - Dell, Asus, Acer, HP, Lenovo, Samsung, Creative, MSI, Apple, Goclever, Prestigio, Modecom, Archos planšetiniais (Tablet, iPad, MultiPad) kompiuteriais su pilnaverte Android, Ubuntu, Firefox OS ar kita Linux šeimos operacine sistema, biuro programomis (Office) ir kita jums reikalinga programine įranga.

Stacionarūs kompiuteriai namams ir verslui

Prekiaujame ir stacionariais asmeniniais Dell, Asus, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu-Siemens, MSI, Apple ir kitų gamintojų kompiuteriais bei serveriais.

Jūs gausite pilnai paruoštus naudojimui bei ištestuotus asmeninius kompiuterius ar serverius su legalia Ubuntu/Baltix Linux ar kita Jums tinkamiausia operacine sistema ir kitomis Jums reikalingomis programomis.

Atnaujinti (Refurbished) kompiuteriai

Įsigykite atnaujintus (angl. refurbished) kompiuterius Dell, HP, Compaq, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Acer, Apple, Asus, Toshiba ir kitų geriausių užsienio gamintojų. Refurbished - tai geros būklės ir išvaizdos originalūs kompiuteriai, kurie buvo išimti iš originalaus įpakavimo ir galėjo būti naudoti. Visi mūsų parduodami refurbished kompiuteriai yra išsamiai patikrinti, dauguma - vos kelių mėnesių senumo, o kai kurie - išvis nenaudoti, pvz. sugrąžinti atgal į gamyklą apsigalvojus pirkėjui ar po demonstravimo parodoje. Jei kompiuteriai buvo naudoti - jie atnaujinami (restauruojami) dažniausiai gamintojo autorizuotuose serviso centruose, kur aptarnaujami ir nauji kompiuteriai.

Kompiuteriams suteikiama 6-24 mėn. garantija (senesnių, naudotų kompiuterių standžiajam diskui, baterijai, klaviatūrai suteikiama 3 mėn. garantija).

Mes parduodame visiškai paruoštus naudojimui kompiuterius (su operacine sistema bei visomis darbui ar pramogoms reikalingomis programomis) - Jūs įsigysite visas Jums reikalingas funkcijas atliekantį ir iškart paruoštą darbui kompiuterį.

Kam mokėti brangiau? Įsigykite jūsų poreikius atitinkantį kompiuterį už optimalią kainą !

Serveriniai kompiuteriai

Padėsime išsirinkti bei sukonfigūruosime pagal Jūsų poreikius verslui arba asmeniniams poreikiams tinkamiausia serverinį kompiuterį. Prekiaujame Dell, Asus, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu-Siemens, Apple ir kitų gamintojų serveriais bei darbinėmis stotimis (Workstation).

Jūs gausite pilnai paruoštus naudojimui bei ištestuotus serverius ar darbo stotis (Workstation) su legalia Ubuntu/Debian/Fedora/CentOS/RedHat/Baltix Linux ar kita Jums tinkamiausia serverine operacine sistema, NextCloud/OwnCloud bendradarbiavimo bei dokumentų ir kt. failų ("Debesų kompiuterijos"), duomenų bazių, el. pašto, atsarginių kopijų, "Terminal-server" ir kita programine įranga.

Televizoriai ir monitoriai

Siūlome įsigyti išmaniuosius televizorius (Smart TV) bei ekranus (monitorius) kompiuteriams. Turime daugybę „Full HD“ televizorių, monitorių skirtingų gamintojų: LG, „Samsung“, „Philips“, „Sony“, „Panasonic“, „Toshiba“, „Haier“, „Hitachi“ ir kitų. Pas mus rasite norimos įstrižainės, dizaino televizorių už priimtiną kainą. Galėsite išsirinkti įrenginį su galimybe žiūrėti 3D vaizdą, su „Micro Diming“ technologija (vaizdas būna kur kas tikslesnis), su „Picture-In-Picture“ (vienu metu galima žiūrėti du filmus ar laidas) ir su kitomis funkcijomis. Netgi naujausių technologijų mėgėjai pas mus ras sau tinkamą televizorių.

Kompiuteriai žaidimams, pramogoms bei 3D grafikai.

Kompiuteris bus renkamas ir testuojamas profesionalų. Naudojamame tik kokybiškos  žaidimų profesionalų rekomenduojamos detalės

Jūs gausite pilnai paruoštą ir ištestuotą kompiuterį, testavimui bus naudojama legali Ubuntu/Baltix Linux ar kita Jums tinkamiausia operacinė sistema. Taip pat galėsime išbandyti populiariausius žaidimus kaip Counter Strike Global Offensive, ar kitas Jums reikalingas programas.

Linux marškinėliai ir kita atributika

Galite įsigyti marškinėlių su OpenOffice.org bei Ubuntu Linux logotipais ir kitokios laisvos programinės įrangos atributikos.