Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Prekyba kompiuteriais / Televizoriai ir monitoriai / Sony Bravia W8

Sony Bravia W8

Sony bravia W8 - tai puikus 3D, "Smart TV" išmanusis televizorius.

Įsigytas televizorius gali skirtis nuo pavaizduoto, taip pat paveiksle gali būti dalių, kurių nėra televizoriaus komplektacijoje.

C8311062

Kad ir ką žiūrėtumėte, viskas atrodys daug geriau - Tai gali būti vaizdo įrašas iš interneto ar gyvai transliuojamos svarbios rungtynės – dėl „X-Reality PRO“ funkcijos vaizdo kokybė bus labai panaši į „FullHD“ vaizdo kokybę. Pasinerkite į kitą pasaulį su pasyviąją 3D technologija. Gaukite daugiau iš kiekvieno epizodo - Taikydami „TV SideView“ turėsite galimybę ne tik naudoti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį kaip nuotolinio valdymo pultą. Šis didelis, puikaus dizaino „FullHD“ išmanusis televizorius už patrauklią kainą.

Programinė įranga

Išsamus aprašymas

Sony Bravia W8  
Tipas Sony Bravia Smart TV
Matricos apšvietimo technologija Edge LED
Ekranas 42' colių (107cm)
Prijungimo galimybė 4 HDMI, 2 USB, RJ-45, 2 SCART, COMPONENT (Y, Pb, Pr), RCA, PCMCIA, audio įvestis, SPDIF, ausinių išvestis, C.I.
WiFi Yra
Garsas 2x8 W
3D Yra
Realus vaizdo kraštinių santykis 16:9
Kontrastas (dinaminis) >1000000:1
Ekrano raiška 1920 x 1080
Matymo kampas 178
TV imtuvas DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C
Matmenys 958 x 600 x 107 mm (su stovu)
Papildoma informacija Išjungimo laikmatis, įjungimo laikmatis, BRAVIA Sync, tėvų kontrolės funkcija, įrašymas į USB, daugiakalbis valdymo skydelio meniu, panoramos režimas, i-Manual funkcija, Clear Phase garsiakalbiai, Motion XR 400 Hz sistema, advanced Contrast Enhancer, Deep Colour, 24P True Cinema, Film mode, TV Sideview, šviesos jutiklis, Eco režimas, dynamic light control funkcija, backlight off režimas, X-Reality PRO
Energijos klasė A+
Svoris 11,7 kg
Garantija 2 metai

Kaina: 675,02 €