Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Prekyba kompiuteriais / Nešiojami bei internetiniai kompiuteriai / Samsung 905 S3G

Samsung 905 S3G

Samsung NP905S3G - patikimas kompiuteris su programomis: pramogoms, mokymuisi, darbui ar žaidimams už patrauklią kainą!

Samsung 905 S3G - patikimas kompiuteris su keturių branduolių AMD A6-1450 quad-core 1,4 GHz procesoriumi, sparčia vaizdo posisteme, ypač patikimu SSD standžiuoju disku už puikią kainą! Puikiai tinka pramogoms, mokymuisi, darbui, filmams, muzikai bei žaidimams. Šis kompiuteris yra išskirtinio dizaino - tai geros išvaizdos, ilgaamžiškumo ir funkcionalumo derinys, jam suteikiama net 3 metų garantija!
Šviesos neatspindintis aukštos raiškos LED ekranas perteikia ryškiausius vaizdus ir sodriausias spalvas. Jo matinis paviršius praktiškai neturi veidrodinio efekto, todėl jūs galėsite jį naudoti ilgesnį laiką, net ir lauke, ir tai neerzins jūsų akių. Kompiuteris turi piršto plonumo viršutinį skydelį - ypač patogu nešiotis, nes yra kompaktiškas ir lengvas.
Tvirtas „Samsung Duracase“ korpuso paviršius yra atsparus įbrėžimams ir ant jo nelieka pirštų atspaudų, todėl jūsų nešiojamasis kompiuteris bus apsaugotas nuo sutrenkimų ir smūgių, jis ilgai atrodys stilingas ir naujas.
Baterijos įkrovimui naudojama ilgaamžiškumą garantuojanti technologija - šio kompiuterio baterija išlaiko 80% energijos po maždaug 1000 įkrovimų ciklų – tai 3 kartus ilgiau, nei naudojant įprastinę baterijų technologiją. Kompiuteryje naudojama ekonomiška ir ekologiška baterija.

13.3" įstrižainės ekranas, AMD A6-1450 quad-core 1,4 GHz procesorius, AMD Radeon HD 8250M vaizdo posistemė, 4GB RAM, 128GB SSD standusis diskas, kortelių skaitytuvas, Kamera, Bluetooth, HDMI jungtis, 1.44kg

Programinė įranga

Ubuntu/Baltix Linux operacinė sistema + OpenOffice/Libreoffice biuro paketas, antivirusinė apsauga, žodynai, interneto, pokalbių, multimedia programos ir kt.
Galima pasirinkti programų kalbą - lietuvių, rusų, anglų ar kt.

Išsamus aprašymas

Samsung 905 S3G  
PROCESORIUS AMD A6-1450 quad-core 1,4 GHz
OPERATYVIOJI ATMINTIS (RAM) 4 GB DDR3
DISKINIS KAUPIKLIS 128GB SSD
EKRANAS 13.3" įstrižainė, 1366x768 HD raiška, LED, atsparus atspindžiams (matinis)
VAIZDO POSISTEMĖ AMD Radeon HD 8250M
PELĖ TOUCH PAD
BATERIJA LITHIUM–ION 2-CELL
OPTINIS ĮRENGINYS DVD+-RW SuperMulti Dual Layer
OPERACINĖ SISTEMA Ubuntu/Baltix Linux sistema + OpenOffice/Libreoffice biuro paketas, antivirusinė apsauga, žodynai, interneto, pokalbių, multimedia programos ir kt.
Laidinis TINKLAS YRA
Belaidis TINKLAS (WLAN) YRA, 802.11 b/g/n Wi-Fi
BLUETOOTH ryšys YRA, Bluetooth v4.0
GARSIAKALBIAI STEREO 3W
MIKROFONAS (vidinis) YRA
USB JUNGTYS 3
IŠPLĖTIMO JUNGTYS AC adapter, Stereo Microphone/Audio In, Audio Out, RJ-11, RJ-45, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, VGA-out, HDMI
KORTELIŲ SKAITYTUVAS YRA
MAMENYS 324 x 16.9 x 224 mm
SVORIS NETTO (kg) 1,44
INTEGRUOTA WEB KAMERA TAIP
GARANTINIS LAIKOTARPIS 3 Metai
DAUGIAU INFORMACIJOS GAMINTOJO PUSLAPIS ir NUOTRAUKOS

Kaina: 546,52 €

Pirkdami kompiuterį galite užsisakyti papildomas paslaugas: