Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Visos prekės

Nauja parduotuvė - www.tinklas.eu

Kompiuterius, techniką bei kt. prekes rasite naujoje parduotuvėje www.tinklas.eu

Įsigykite namams bei verslui skirtus geriausių gamintojų - Dell, Asus, Apple, Acer, Toshiba, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu, Siemens, MSI nešiojamuosius kompiuterius su įdiegta saugia Ubuntu/Baltix Linux operacine sistema ir kita šiuolaikine programine įranga už optimaliausią kainą! Nešiojamų kompiuterių kainos - nuo 190€!

Mes parduodame naudojimui Lietuvoje bei kitose Europos šalyse pritaikytus kompiuterius. Pagrindinės programos yra išverstos į lietuvių, anglų, rusų ir kitas Europos kalbas.

Norite nedidelio, lengvo ir paprasto naudoti kompiuterio internetui, knygų skaitymui bei dokumentų, nuotraukų, filmų peržiūrai ar žaidimams? O gal jums reikia GPS navigacijos, kurią galėtumėte naudoti ne tik automobilyje?
Girdėjote apie planšetinius kompiuterius (iPAD, Internet Tablet PC, ePad), tačiau nežinote ar šie kompiuteriai bus jums naudingi? Susisiekite su mumis ir pasiklauskite - mes jums patarsime ar jums jau laikas pirkti planšetinį kompiuterį ar geriau įprastą nešiojamą ar netbook'ą. Prekiaujame garsiausių pasaulinių gamintojų - Dell, Asus, Acer, HP, Lenovo, Samsung, Creative, MSI, Apple, Goclever, Prestigio, Modecom, Archos planšetiniais (Tablet, iPad, MultiPad) kompiuteriais su pilnaverte Android, Ubuntu, ar kita Linux šeimos operacine sistema, biuro programomis (Office) ir kita jums reikalinga programine įranga.

Prekiaujame ir stacionariais asmeniniais Dell, Asus, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Samsung, Fujitsu-Siemens, MSI, Apple ir kitų gamintojų kompiuteriais bei serveriais.

Jūs gausite pilnai paruoštus naudojimui bei ištestuotus asmeninius kompiuterius ar serverius su legalia Ubuntu/Baltix Linux ar kita Jums tinkamiausia operacine sistema ir kitomis Jums reikalingomis programomis.

Atnaujinti (Refurbished) kompiuteriai

Įsigykite atnaujintus (angl. refurbished) Dell, HP, Compaq, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Acer, Apple, Asus, Toshiba ir kitų geriausių užsienio gamintojų kompiuterius. Refurbished - tai geros būklės ir išvaizdos originalūs kompiuteriai, kurie buvo išimti iš originalaus įpakavimo ir galėjo būti naudoti. Visi mūsų parduodami refurbished kompiuteriai yra išsamiai patikrinti, dauguma - vos kelių mėnesių senumo, o kai kurie - išvis nenaudoti, pvz. sugrąžinti atgal į gamyklą apsigalvojus pirkėjui ar po demonstravimo parodoje. Jei kompiuteriai buvo naudoti - jie atnaujinami (restauruojami) dažniausiai gamintojo autorizuotuose serviso centruose, kur aptarnaujami ir nauji kompiuteriai. Atnaujintiems kompiuteriams suteikiama 6-24 mėn. garantija.

Mes parduodame visiškai paruoštus naudojimui kompiuterius (su operacine sistema bei visomis darbui ar pramogoms reikalingomis programomis) - Jūs įsigysite visas Jums reikalingas funkcijas atliekantį ir iškart paruoštą darbui kompiuterį.

Kam mokėti brangiau? Įsigykite kompiuterį atitinkantį jūsų poreikius - už gerą kainą www.tinklas.eu !