Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Naujienos / Akcijos

Naujienos / Akcijos

Paverskite savo planšetinį kompiuterį į mini-nešiojamą įsigydami belaidę klaviatūrą-stovą!

Turite planšetinį kompiuterį? Norite sparčiau rašyti tekstą, laiškus, patogiau naršyti internete, ar žaisti žaidimus? Tuomet šis pasiūlymas yra kaip tik jums. Siūlome įsigyti universalią bluetooth klaviatūrą - stovą savo planšetiniam kompiuteriui, už nedidelę kainą.

Turite klausimų? Susiekite su mumis arba skambinkite telefonu +370-622-55903.

Žemų kainų ruduo

Rugsėjį bei spalį kviečiame atsinaujinti ir įsigyti nešiojamą kompiuterį už labai gerą kainą! Paruoštas kompiuteris su Ubuntu/Baltix Linux operacine sistema ir naudingu programų rinkiniu. Šiuolaikinė Ubuntu/Baltix Linux sistema apsaugos Jus nuo visų virusų internetinėje erdvėje. Mūsų prekių asortimentą pasipildė Lenovo ThinkPad SL510 - kaina tik 690 Lt, HP ProBook 350, HP SlateBook 10 bei kiti nauji ir atnaujinti (Refurbished) nešiojami, planšetiniai ir stacionarūs kompiuteriai už patrauklią kainą.
Puikus metas įsigyti kompiuterius moksleiviams, tiek įmonėms, kurios nori rudenį pradėti atsinaujinus.

Turite klausimų? Susiekite su mumis arba skambinkite telefonu +370-622-55903.

Asus Transformer Pad - tai mobilumas, patogumas ir šiuolaikiškumas!

Siūlome išbandyti naują hibridinį planšetinio ir nešiojamo kompiuterio modelį!
Asus Transformer Pad TF103, TF201 (atnaujintas EeePad) bei Transformer Book planšetiniai kompiuteriai - tai du viename: ir nešiojamas kompiuteris su lietimui jautriu ekranu, ir lengva planšetė.

Rinkinyje esantis darbo stovas, leis patogiai dirbti atsisėdus prie darbo stalo, su papildoma baterija prietaisas veiks iki 16 darbo valandų!

Parinksime ir pasiūlysime Jums nešiojamo kompiuterio bateriją ar maitinimo šaltinį

Surasime Jums Jūsų nešiojamo kompiuterio bateriją kuri pakeis jūsų senąją, galėsite džiaugtis produktyviu nepertraukiamu darbu. Mūsų siūlomos kainos yra labai patrauklios!

Užpildykite mūsų kontaktinę formą, nurodykite kompiuterio modelį, serijos numerį ir pageidaujamą prekę.

Atpigo Acer gamintojo modeliai

Atpigo ACER gamintojo modeliai: AS5552, AS5552/G, AS5742Z, EME732ZG, EME732G, EME528. Susidomėję dėl konkrečių parametrų ir konfigūracijos užpildykite mūsų anketą, mes su Jumis susisieksime ir pateiksime optimaliausią sprendimą.

Lenovo (IBM) Patikrinta klasika su didelėmis galimybėmis

Kviečiame atsinaujinti ir įsigyti nešiojamą kompiuterį už labai gerą kainą! Paruošto kompiuterio kaina su Ubuntu/Baltix Linux operacine sistema ir naudingu programų rinkiniu Jums kainuos tik 1197 lt ! Mūsų operacinė sistema apsaugos Jus nuo pavasarinių virusų internetinėje erdvėje. Turite klausimų? Susiekite su mumis arba skambinkite telefonu +370 - 687 70537.

Planšetinis kompiuteris skirtas pramogoms ir darbui

Jeigu norite įsigyti dailaus dizaino, atliekantį kompiuterio ir mobilaus telefono funkcijas prietaisą, su viena iš naujausių Android 2.2 operacine sistema, siūlome Jums įsigyti Viewsonic Viewpad 7 planšetinį kompiuterį. Šiuo kompiuteriu galite redaguoti tekstinius dokumentus, elektronines lenteles, skaidres. 2 vaizdo kameros leidžia organizuoti video konferencijas ir fotografuoti aukštos kokybės nuotraukas bei filmuoti vaizdus. Naujausios bevielio ryšio technologijos ir greitaeigis ryšys leis sparčia perduoti duomenis.

Nuo šiandien Viewsonic Viewpad 7 kaina tik 1389 lt!*

Susisiekite su mumis ir užsisakykite, nes prekių kiekis ribotas!

*Ši kaina galioja kol bus sandėlyje prekių.

Elektroninių knygų skaitytuvas - prietaisas be kurio negali apsieiti prisiekęs knygų mėgėjas!

Larka FreeBook elektroninių knygų (el. knygų) skaitytuvas 7, tai universalus prietaisas leisiantis jums turiningai praleisti laiką. Netgi jei esate netikėtai priverstas laukti eilėje galite išnaudoti jį knygų skaitymui ar kitoms pramogoms išbandyti.

Jau atvyko stilingas, lengvas ir patikimas biznio klasės HP mini 5103!

Viskas ko reikia daug keliaujančiam verslo klasės atstovui. Ypatingai lengvas ir patvarus korpusas, turintis patogią nešiojimui rankeną, ilgai laikanti baterija.

Parduosime Jums šį kompiuterį paruoštą darbui su biuro (raštinė, skaičiuoklė, pristatymai) programomis, pokalbių ir susirašinėjimo ir kitomis, reikalingomis kelionėje programomis.

Įsigykite Dell Inspiron N5030 kompiuterį - pilnai paruoštą darbui

Įsigykite patikimą ir stilingą kompiuterį DELL Inspiron N5030* pilnai paruoštą darbui! Jums nereikės papildomai kreiptis į IT specialistą, nes mes parduodame jau paruoštus kompiuterius.
Tik įsijungę kompiuterį, turėsite paruoštą Ubuntu vadovą lietuvių kalba, ir visą būtiną informaciją darbo pradžiai.

*prekių kiekis ribotas