Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Naujienos / Akcijos / Elektroninių knygų skaitytuvas - prietaisas be kurio negali apsieiti prisiekęs knygų mėgėjas!

Elektroninių knygų skaitytuvas - prietaisas be kurio negali apsieiti prisiekęs knygų mėgėjas!

Larka FreeBook elektroninių knygų (el. knygų) skaitytuvas 7, tai universalus prietaisas leisiantis jums turiningai praleisti laiką. Netgi jei esate netikėtai priverstas laukti eilėje galite išnaudoti jį knygų skaitymui ar kitoms pramogoms išbandyti.

Larka FreeBook e-Book Reader 7 (Ekrano dydis 7")

Larka FreeBook e-Book Reader 7"' - tai lengvas, mobilus, elektroninių knygų skaitytuvas skirtas pramogoms. Jis yra naudojamas elektroninėms knygoms (e-books) skaityti, nuotraukoms žiūrėti, klausytis radijo (FM). FreeBook elektroninių knygų skaitytuvą galima naudoti kaip diktofoną. Meniu yra labai lengvai valdomas ir suprantamas.

lark_freebook_3

Nuo šiol Jūs galite nedvejoti, ir pasiimti šį elektroninių knygų skaitytuvą kartu su savimi visada dėl jo lengvumo ir funkcionalumo. Tai šiuolaikiškas pirkinys už labai gerą kainą!

lark_freebook_2

7" colių LCD, (800 x 480) raiškos ekranas, Vaizdo ir garso plokštė integruota, 2 GB atmintis. Palaikomi dokumentų formatai: M.IN., TFT, HTML, PDF; Palaikomi audio ir video formatai: MP3, WMA, WMV, AVI, 3GP, FLV ir MPEG4. Freebook elektroninių knygų skaitytuvas yra lengvas 305 g prietaisas.

Kaina: 106,35 €

(price ex. vat 87.892561983471)