Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Prekyba kompiuteriais / Planšetiniai kompiuteriai (Tablet PC) / GoClever TAB R106

GoClever TAB R106

GoClever R106 - tai ypač spartus, mobilus, gražaus dizaino planšetinis kompiuteris skirtas internetui, pramogoms, žaidimams, filmams, e-knygoms (e-books), nuotraukoms žiūrėti ir kitoms užduotims.
C0606148

GOCLEVER TAB R106 - tai labai spartus, mobilus, gražaus dizaino planšetinis kompiuteris su kokybišku IPS ekranu ir greitu dviejų branduolių procesoriumi - pramogoms, internetui, žaidimams, filmams, el. knygoms (e-books), nuotraukoms. Tai galimybė per HDMI jungtį prijungti TV ar monitoriaus ekraną ir žiūrėti aukštos raiškos filmus. Turi didelės talpos bateriją - tinka ir ilgoms kelionėms. Tai sparti ir šiuolaikiška planšetė su naujausia ANDROID 4.1 Linux operacine sistema - už gerą kainą

10.1" colio įstrižainės IPS aukštos raiškos (1280x800) lietimui jautrus (multi-touch) ekranas, Cortex-A9 1.6 GHz dviejų branduolių procesorius, 8GB vidinė flash atmintis, 1GB RAM atmintis, ypač sparti 4 branduolių Mali400MP4 vaizdo posistemė, Wi-Fi, Bluetooth ryšys, HDMI bei USB 2.0 (micro-USB + USB OTG) jungtys leidžia prijungti atmintukus, 3G ryšio bei kt. prietaisus ir išorinius ekranus.

GoClever R106 nuotrauka iš šono

Palaikomi video formatai: AVI, 3GP, MP4, RM, RMVB, FLV, MKV, MOV, DiVX, H.264 MPEG4, VOB, DAT, WMV, WebM, Flash; palaikomi garso formatai: MP3, WAV, OGG, FLAC, APE, AAC; Nuotraukų formatai: JPEG, PNG, GIF, BMP; el. knygų ir dokumentų formatai: PDF, EPUB, TXT, FB2, PDB, RTF; DOC (Word), XLS (Excel), PPT (PowerPoint)

Programinė įranga

ANDROID 4.1 Linux operacinė sistema ir papildomų programų rinkinys. ANDROID operacinė sistema sukurta Linux branduolio pagrindu, todėl ji yra stabili ir atspari virusams. Kartu su operacine sistema įtrauktas darbui ir pramogoms skirtas programų rinkinys, į kurį įeina: filmų žiūrėjimo, muzikos klausymo, nuotraukų ir paveikslų bei dokumentų peržiūros programos. Taip pat galima atverti ir redaguoti tekstinius failus, biuro dokumentus ir el. lenteles (skaičiuoklės dokumentus).
Galite nesudėtingai ir nemokamai įsidiegti reikalingų programų iš interneto naudodamiesi Google Play (Android Market) analogišku programinės įrangos centru - pasirinkti galite iš tūkstančių laisvai platinamų legalių programų bei žaidimų!

Išsamus aprašymas

GoClever TAB R106  
PROCESORIUS ARM Cortex-A9 1.6 GHz dual core (dviejų branduolių) procesorius (RK3066)
Operatyvioji ATMINTIS (RAM) 1 GB
VIDINIS KAUPIKLIS (FLASH ATMINTINĖ) 8 GB (papildomai palaiko iki 32GB microSD/SDHC korteles)
EKRANAS 10.1" colio įstrižainės IPS aukštos raiškos (1280x800), lietimui jautrus (capacitive 5-point multi-touch) su LED apšvietimu
VAIZDO POSISTEMĖ 4 branduolių Mali400MP4
OPERACINĖ SISTEMA ANDROID 4.1
BELAIDIS ryšys (WLAN) Yra, IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi
BLUETOOTH ryšys Yra, Bluetooth 4.0
ATMINTIES KORTELIŲ SKAITYTUVAS Yra
NUSKAITOMŲ ATMINTIES KORTELIŲ TIPAI Micro SecureDigital (SD, SDHC) - max 32 GB
USB 2.0 micro-USB/OTG + USB cable and OTG cable
IŠPLĖTIMO PRIEVADAI Garso išvestis (ausinėms/Audio Out), mini-HDMI, micro-USB, USB cable, OTG cable
GARSIAKALBIAI 2 x 1Watt (stereo)
INTEGRUOTAS MIKROFONAS Yra, skaitmeninis
INTEGRUOTA KAMERA 2 vaizdo kameros (0.3 Mpix priekyje + 2.0 Mpix gale)
G-SENSOR 360°
BATERIJA ličio polimerų (li-polymer) 8000 mAh baterija (iki 6 val.)
DYDIS (cm) 26cm x 17cm x 1cm
SVORIS NETTO (kg) 0.64 kg
GARANTIJA 2 metai
DAUGIAU INFORMACIJOS GAMINTOJO PUSLAPIS

Kaina: 183,13 €