Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Prekyba kompiuteriais / Stacionarūs kompiuteriai namams ir verslui / ZOTAC ZBOX HM65

ZOTAC ZBOX HM65

ZOTAC ZBOX HM65 - tylus, mažas, taupus ir greitas kompiuteris su programomis verslui, kasdieniniams darbams, internetui, mokymuisi ar filmų peržiūrai
ZBOX-ID82-E

ZOTAC ZBOX HM65 - tylus, mažas ir stilingas kompiuteris su dviejų branduolių procesoriumi. Tai Idealus variantas internetui, biuro darbams, mokymuisi, taip pat muzikos klausymui bei filmų ir nuotraukų peržiūrai - galite naudoti kaip multimedia centrą, yra kokybiška garso posistemė, bei sparti vaizdo posistemė su HDMI jungtimi (galite naudoti televizorių kaip kompiuterio ekraną). Puikus sprendimas už patrauklią kainą ieškantiems ir kompiuterio, ir pramogų centro.
Naudoja nedaug elektros energijos - ypač tinka siunčiantiems daug filmų ar kitos informacijos iš interneto, taip pat mėgstantiems dažnai klausytis muzikos.
Su ZOTAC ZBOX HM65 Jūs galėsite ne tik dirbti įprastus darbus, bet ir pramogauti:
• žaisti kompiuterinius žaidimus Full HD raiška
• žiūrėti Full HD vaizdo failus
• prijungti praktiškai bet kokią papildomą įrangą: video kameras, spausdintuvus, DVB (skaitmeninės TV) imtuvą, išorines laikmenas ir kt. USB įrenginius, televizorių

Intel® Core™ i3-2330M Procesorius (3M Cache, 2.20 GHz), Hyper-Threading technologijos palaikymas, DVI jungtis, HDMI jungtis, 2GB RAM atminties, 320GB vidinis diskas, WLAN, Kortelių skaitytuvas.

Programinė įranga

Ubuntu/Baltix Linux operacinė sistema + OpenOffice/Libreoffice biuro paketas, antivirusinė apsauga, žodynai, interneto, pokalbių, multimedia programos ir kt.
Galima pasirinkti programų kalbą - lietuvių, rusų, anglų ar kt.

Išsamus aprašymas

ZOTAC ZBOX HM65  
PROCESORIUS Intel® Core™ i3-2330M Processor (3M Cache, 2.20 GHz)
OPERATYVIOJI ATMINTIS (RAM) (Užsakoma už papildoma kainą) 2 GB (maks. 16GB, yra 1 laisvas lizdas)
DISKINIS KAUPIKLIS (Užsakoma už papildoma kainą) 320 GB, 5400 rpm
VAIZDO POSISTEMĖ Intel Graphics Media Accelerator HD
GARSO PLOKŠTĖ Integruota, High-definition analog stereo Optical Digital S/PDIF output
OPERACINĖ SISTEMA Ubuntu/Baltix Linux sistema + OpenOffice/Libreoffice biuro paketas, antivirusinė apsauga, žodynai, interneto, pokalbių, multimedia programos ir kt.
Laidinis TINKLAS (1000/100/10) ETHERNET
Belaidis TINKLAS (WLAN) YRA, IEEE 802.11n
USB-JUNGTYS 2 x USB 2.0 (galinėje įrenginio dalyje), 1 x USB 2.0 (viršutinė panelė), 1 x USB 2.0 (priekyje), 2 x USB 3.0 (galinėje įrenginio dalyje)
IŠPLĖTIMO PRIEVADAI Microphone,Line Out/In,RJ-45, USB 2.0, USB 3,0, DVI, HDMI
PLOTIS x GYLIS x AUKŠTIS (cm) 18,8 x 18,8 x 4,4
GARANTIJA 1 Metai
KORTELIŲ SKAITYTUVAS YRA
NUSKAITOMŲ ATMINTIES KORTELIŲ TIPAI Card, SecureDigital Card High-Capacity (SDHC), MultiMedia Card, MemoryStick, MemoryStick Pro, xD-Picture Card
PAPILDOMA INFORMACIJA Oficialus gamintojo puslapis (angliškai)

Kaina: 391,13 €

OPERATYVIOJI ATMINTIS (RAM), bei DISKINIS KAUPIKLIS, papildomai kainuotų 230Lt